Městský mobilář nabízí vybavení do větších i menších měst.  Jednotlivé produkty jsou nejen kvalitní, ale také esteticky zajímavé a odolné vůči mechanickému poškození. 

KRAKORCE

Prvky zastávek zahrnují „označníky zastávky“ tzv. krakorce. Tento prvek je konstrukčně propojen s přístřeškem, má svoji důležitost a rovněž je obsažen v naší nabídce. Masivní konstrukce stojanu a vlastního krakorce je odolná proti poškození. Doplňkem stojanu krakorce může být skříňka na jízdní řády nebo odpadkový koš.

VITRÍNY

Vitríny jsou elegantní s jednoduchým designem a pevné konstrukce. Takové vitríny můžete vidět třeba u obecních a městských úřadů, u kin a na dalších frekventovaných místech. Vitríny se používají převážně pro sdělení důležitých informací pro občany obcí a měst. Vitríny vyrábíme jak do exteriérů, tak i do interiérů budov.

LAVIČKY A KOŠE

Jsou vybavením pro města a obce, rovněž jsou součástí BUS přístřešků. Lavičky a sedáky jsou vyráběny na míru a přání klienta z masivního mořeného dřeva. Koše nabízíme pro použití ve venkovních i vnitřních prostorách. Dle vašich požadavků jsme schopni vyrobit i bezpečné odpakové koše proti výbušninám a třaskavinám.

VÍTACÍ TABULE

Jsou důležitou součástí městského informačního systému a prezentují město jako takové. Velikost a provedení vítacích tabulí je přizpůsobena dle přání daného města nebo obce. Zároveň slouží pro zviditelnění regionu nebo lokality či sdružení měst nebo obcí.

MIOS

Informační a orientační systém, který zlepšuje orientaci ve městech. Skládá se z informačních a orientačních směrovek.

VÍCE ZDE

BUS PŘÍSTŘEŠKY

Zajišťujeme výrobu, dodání a montáž moderních LED podsvícených BUS přístřešků na míru, jejichž konstrukce z masivních prvků zajišťuje značnou odolnost proti působení vandalů, zároveň jsou přístřešky předpokladem pro funkčnost na 20 až 30 let bez velké údržby.
Druhy najdete v referencích na našich webových stránkách.

VÍCE ZDE